Przejdź do treści

Menu główne:

Usługi


Usługi


Świadczymy usługi w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz zapleczem, które umożliwia nam pracę z tymi materiałami, podatnymi na różne formy obróbki. Jako produkty bazujące na polimerach, tworzywa sztuczne poddają się cięciu, wytłaczaniu, prasowaniu oraz wielu innym działaniom. My oferujemy aktualnie kilka usług w tym obszarze. Dbamy przy tym o dokładną realizację świadczeń – zgodnie z dokumentacją projektową.

Posiadamy rozbudowany park maszynowy, dzięki któremu przetwórstwo tworzyw sztucznych odbywa się z zachowaniem standardów jakości i bezpieczeństwa. Stale też rozwijamy nasze zaplecze technologiczne, dzięki czemu możemy rozbudowywać zakres naszych usług. Właśnie dlatego uważnie przyglądamy się wszystkim zapytaniom, które do nas trafiają, analizujemy je i staramy się zgodnie z potrzebami konsumentów rozbudowywać ofertę usługową.

Metody łączenia

W naszym zakładzie stosujemy różne metody do łączenia tworzyw sztucznych – od klejenia z użyciem specjalistycznych preparatów poprzez zgrzewanie aż po profesjonalne spawanie. Technikę dobieramy zawsze po zapoznaniu się z materiałami wymagającymi łączenia. Na takiej podstawie możemy opracować bezpieczny i skuteczny plan działania.

Spawanie

Wykonujemy usługę spawania różnego rodzaju tworzyw sztucznych, jak PP, PPS, PPTV i wiele innych. Podczas konsultacji udzielimy informacji, czy jesteśmy w stanie wykonać zlecenie. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu działamy w bardzo szerokim spektrum, spawając tworzywa sztuczne dla branży chemicznej, motoryzacyjnej i innych gałęzi przemysłu.

Zgrzewanie rur

Posiadamy duże doświadczenie w spawaniu rur PP, PE i PVDF. Naszym celem jest taka obróbka tworzyw sztucznych, aby zapewnić solidne łączenia. Jednocześnie dbamy o efekt wizualny, wykonując powierzone nam zadania dokładnie i precyzyjnie. Proponujemy pomoc w dopasowaniu rozwiązań do indywidualnych potrzeb i bazujemy przy tym na ogromnym doświadczeniu.

Frezowanie

Posiadamy profesjonalne urządzenia do precyzyjnej obróbki tworzyw sztucznych. Dzięki technologii CNC wykonujemy frezowanie bardzo dokładnie, a przy tym umożliwiamy wykonanie powtarzalnych serii produktów. Takie rozwiązanie gwarantuje też oszczędność materiału i czasu. Usługę jesteśmy w stanie zrealizować szybko nawet przy bardzo dużym zamówieniu.


W ramach przetwórstwa tworzyw sztucznych wykonujemy także cięcie płyt z tego rodzaju materiałów. Wysokiej jakości maszyny pozwalają na zapewnienie krótkich terminów realizacji, ale także na zachowanie dokładnych wymiarów. W trakcie konsultacji udzielamy szczegółowych informacji, m.in. o wielkości pola roboczego.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego