Przejdź do treści

Menu główne:

Produkty


Produkty


Z uwagi na coraz bardziej restrykcyjne normy w zakresie emisji substancji szkodliwych do otoczenia wzrasta zainteresowanie takimi rozwiązaniami jak instalacje odsiarczania spalin. Umożliwiają one ograniczenie emisji SO2 do otoczenia i poprzez to korzystnie wpływają na ochronę środowiska naturalnego. W naszej ofercie znajdują się produkty, które można zastosować w instalacjach do odsiarczania spalin.

Proponujemy produkty dobre jakościowo, ponieważ wykonane z solidnych tworzyw sztucznych, poddanych odpowiedniej obróbce. Produkty takie jak systemy zraszania, czy eliminatory mgły dobrze sprawdzają się przy technikach mokrych. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się także produkty wykorzystywane przy metodach suchych i półsuchych. Wyroby możemy dowolnie dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań technicznych.
Zbiorniki

Wykonane z tworzyw sztucznych zbiorniki znajdują szereg zastosowań, dzięki odporności chemicznej na działanie m.in. kwasów, soli, itp. Dostępne w naszej ofercie modele można wykorzystać w produkcji opakowań dla różnych gałęzi przemysłu oraz specjalistycznych sprzętów. Szczegółowy wykaz rodzajów znajduje się na dedykowanej podstronie.

Eliminatory mgły

Wśród dostępnych w naszej ofercie produktów znajdują się rurowe eliminatory mgły, które mogą być stosowane w systemach poziomego przepływu gazu. Proponowany przez nas produkt bywa wykorzystywany także jako alternatywa dla tzw. eliminatora „grubej” mgły z lameli. Jest to łatwe w instalacji rozwiązania, a przy tym bardzo ekonomiczne.

Kosze sitowe

Proponujemy wytrzymałe kosze sitowe, które optymalnie zabezpieczą dysze natryskowe przed zatkaniem przed duże cząstki w zawiesinie. Dostępne w ofercie konstrukcje dostosowujemy do indywidualnych wymagań Klienta, zachowując średnią grubość ścianki 20 mm oraz optymalną średnicę oczek – 20 mm. Konstrukcje są łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu.

Systemy zraszania

Posiadamy w ofercie systemy zraszania wykonane z mocnego polipropylenu, co jest praktycznym rozwiązaniem z uwagi na brak zagrożenia korozją. Całość charakteryzują mocne połączenia i stabilność konstrukcji. Proponowane przez nas systemy sprawdzają się w instalacjach odsiarczania spalin. Możemy dostosować całość do indywidualnych rozwiązań.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego