Skraplacze morskie

Turbiny wiatrowe

 
 

Statki wycieczkowe

 
 

Platformy morskie

 
 

Statki morskie

 
 

Chłodzenie przez odparowanie

 
 

Turbiny gazowe

 
 

Budynki

 
 

Systemy klimatyzacji i wentylacji 

 
Nowoczesne statki wycieczkowe przewożą do kilku tysięcy gości przez tropikalne, arktyczne lub burzliwe morza i muszą zapewniać swoim gościom czyste, świeże i luksusowe środowisko. Świeże i czyste powietrze jest koniecznością w każdym zakątku statku, szczególnie w przypadku silnika wysokoprężnego. Jednak 
powietrze przynosi również niepożądane zanieczyszczenia, sól, brud i wodę. Powoduje to korozję, pleśń, zapachy i bakterie. Nasze wloty powietrza utrzymują wodę, sól i zapachy na zewnątrz
statku, pomagając utrzymać statek w doskonałym stanie.

Łodzie wycieczkowe
Mocne silniki zamontowane w eleganckiej łodzi są świetną zabawą dla właścicieli i ich pasażerów. Rozpryskana woda i fale mogą łatwo dostać się do wnętrza, gdy zamontowany jest zwykła żaluzja, co powoduje korozję, wilgotność i rozwój bakterii.

 
Statki towarowe
Silniki okrętowe wymagają do spalania dużych ilości czystego powietrza. Nic dziwnego, że powietrze musi być czyste i suche, aby uniknąć korozji, co jest trudne do osiągnięcia w środowisku morskim. Fracht, taki jak owoce i zwierzęta gospodarskie, potrzebuje również ciągłego dopływu świeżego powietrza.
Nasze systemy wlotu powietrza stanowią rozwiązanie tego problemu.

Wloty powietrza dla zimnych warunków klimatycznych
Co się stanie, jeśli wlot powietrza zostanie zablokowany z powodu oblodzenia lub śniegu? Jaki sprzęt znajduje się za wlotem? Jaki byłby wynik takiego zablokowania w systemie? Rozwiązanie problemu przed jego wystąpieniem jest możliwe!
W przypadku podgrzewanych separatorów ryzyko zatykania się jest prawie zerowe. Nasz podgrzewany separator kropel zapobiega oblodzeniu i zatkaniu się wlotów powietrza oraz oddziela krople wody, sól i inne cząsteczki od strumienia powietrza.
Na statkach pracujących w niskich temperaturach niezbędne jest zainstalowanie systemów przeciwoblodzeniowych. Nasze systemy mogą być używane w miejscach wysokiego ryzyka, takich jak platformy naftowe. Jesteśmy w stanie zainstalować moc grzewczą do 5,5 kW / m2

Platformy morskie
Platformę morską można porównać do fabryki w środowisku morskim. Wiele maszyn i procesów wymaga świeżego powietrza, ale nie soli i wody z nim związanych. Nasze wloty powietrza utrzymują przepływ produkcji i skracają przestoje, unikając niepotrzebnej konserwacji.