usługi​

Świadczymy usługi w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz zapleczem, które umożliwia nam pracę z tymi materiałami, podatnymi na różne formy obróbki. Jako produkty bazujące na polimerach, tworzywa sztuczne poddają się cięciu, wytłaczaniu, prasowaniu oraz wielu innym działaniom. Oferujemy aktualnie kilka usług w tym obszarze. Dbamy przy tym o dokładną realizację świadczeń – zgodnie z dokumentacją projektową.

Posiadamy rozbudowany park maszynowy, dzięki któremu przetwórstwo tworzyw sztucznych odbywa się z zachowaniem standardów jakości i bezpieczeństwa. Stale też rozwijamy nasze zaplecze technologiczne, dzięki czemu możemy rozbudowywać zakres naszych usług. Właśnie dlatego uważnie przyglądamy się wszystkim zapytaniom, które do nas trafiają, analizujemy je i staramy się zgodnie z potrzebami konsumentów rozbudowywać ofertę usługową.

spawanie

Spawanie tworzyw sztucznych

Oferujemy spawanie tworzyw sztucznych (prefabrykatów) wyciętych na naszym centrum obróbczym CNC, przeznaczonych dla przemysłu. Realizujemy zlecenia dla firm działających w różnych gałęziach przemysłu – motoryzacyjnej, chemicznej, spożywczej i wielu innych. Działamy w oparciu o sprawdzone techniki łączenia materiałów i korzystamy z odpowiednich materiałów. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne i wiedzę, co pozwala nam podejmować się również skomplikowanych czy nietypowych zadań.

Spawamy: PP, PPS, PPTV, PE, PVC, PVDF, PFA, MFA oraz podobne.

cnc

Frezowanie CNC

Posiadamy profesjonalne urządzenia do precyzyjnej obróbki tworzyw sztucznych. Dzięki technologii CNC wykonujemy frezowanie bardzo dokładnie, a przy tym umożliwiamy wykonanie powtarzalnych serii produktów. Takie rozwiązanie gwarantuje też oszczędność materiału i czasu. Usługę jesteśmy w stanie zrealizować szybko nawet przy bardzo dużym zamówieniu.

ciecie

Cięcie płyt

W ramach przetwórstwa tworzyw sztucznych wykonujemy także cięcie płyt z tego rodzaju materiałów. Wysokiej jakości maszyny w tym również sterowane komputerowo, pozwalają na zapewnienie krótkich terminów realizacji, ale także na zachowanie dokładnych wymiarów. W trakcie konsultacji udzielamy szczegółowych informacji, m.in. o wielkości pola roboczego.

zgrzewanie rur

Zgrzewanie rur

Posiadamy duże doświadczenie w spawaniu rur PP, PE i PVDF. Naszym celem jest taka obróbka tworzyw sztucznych, aby zapewnić solidne łączenia. Jednocześnie dbamy o efekt wizualny, wykonując powierzone nam zadania dokładnie i precyzyjnie. Proponujemy pomoc w dopasowaniu rozwiązań do indywidualnych potrzeb i bazujemy przy tym na ogromnym doświadczeniu.

giecie

Gięcie​ płyt

W procesie produkcyjnym oferujemy gięcie płyt pod konkretnym kątem.

zgrzewanie plyt

Zgrzewanie doczołowe płyt

Posiadamy urządzenie pozwalające zgrzewać doczołowo płyty o długości 3m. Dzięki tej metodzie możemy zwijać zbiorniki cylindryczne.

montaz

Montaż

Oferujemy montaż wszystkich naszych produktów.

error:
Scroll to Top